> English Version

Web navštívilo lidí:
415780

Program Blues Alive XVI


Pořádá Blues Alive, s.r.o. pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Martina Tesaříka a starosty města Šumperk Mgr. Zdeňka Brože. Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Olomouckého kraje, města Šumperk, Visegradského fondu, Velvyslanectví USA v Praze, Nadace ČHF a Nadace OSA.


Středa 16.11. 2011 10 a 11 hod., velký sál DK výchovný koncert pro střední a základní školy
Marcel Flemr Blues Band /CZ/   www.marcelflemr.com...       Detail >


Čtvrtek 17.11.2011 19,30 hod., velký sál DK
Kenny Wayne Shepherd /USA/   www.kennywayneshepherd.net...       Detail > 1 2 3 4
Marcel Flemr & Lukáš Martinek /CZ/   www.marcelflemr.com...   www.lukemartin.cz...       Detail >
Vstupné: 490 Kč


Čtvrtek 17.11.2011 Afterparty : 22,30 Pivnice Holba
Marcel Flemr & Lukáš Martinek /CZ/   www.marcelflemr.com...   www.lukemartin.cz...       Detail >


Pátek 18.11.2011 16 hod., Klášterní kostel
Macmaster and Hay /Skotsko/   www.myspace.com/macmasterhay...       Detail >
Vstupné: 140 Kč


Pátek 18.11.2011 1. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK
Juicy Band /PL/   www.myspace.com/juicybandpolska ...       Detail >
Louisiana Alley /USA,CZ/   www.bandzone.cz/louisianaalley...      http://www.bandzone.cz/louisianaalley Detail >
Around The Blues /PL/   www.aroundtheblues.ovh.org...       Detail > 1
Zuzka Suchánková /SK/   www.zuzanasuchankova.com...       Detail > 1 2
Hokie Joint /GB/   www.hokiejoint.co.uk...     Detail > 1 2 3 4
JuJu Band – Justin Adams & Juldeh Camara /GB, Gambie/   www.myspace.com/juicybandpolska...       Detail > 1 2
Vstupné: 420 Kč


Pátek 18.11.2011 Jam sessions: 24,00 Pivnice Holba
Boogie Chilli /PL/   www.boogiechilli.com...       Detail >
Foyer DK – Juicy Band /PL/   www.juicytheband.com...       Detail >


Sobota 19.11.2011 11 hod., kino Oko
Feel Like Going Home , USA 2003, režie: Martin Scorsese, hrají: Corey Harris, Taj Mahal, Ali Farka Toure a další     Detail >
Vstupné: 50 Kč


Sobota 19.11.2011 13 hod velký sál DK – tematické odpoledne – Blues jinak
United Cans Unlimited /CZ/   www.myspace.com/unitedcansunlimited...       Detail > 1
The Spermbankers /NL, FIN, CZ/   www.myspace.com/spermbankers...       Detail >
Please The Trees /CZ/   www.pleasethetrees.com...       Detail > 1


Sobota 19.11.2011 2. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK
The Kingsize Boogiemen /CZ/   www.boogiemen.cz...       Detail >
Kŕdeľ divých Adamov /SK/   www.bandzone.cz/krdeldivychadamov...       Detail > 1
Mátyás Pribojszki Band /HU/   www.pribojszki.com...       Detail >
Pat Smillie Band /USA/   www.patsmillie.com...       Detail > 1 2
Guitar Shorty /USA/   www.guitarshorty.com...       Detail > 1 2 3
Vstupné: 570 Kč


Sobota 19.11.2011 Jam sessions – 24,00 Pivnice Holba
Kŕdeľ divých Adamov /SK/   www.bandzone.cz/krdeldivychadamov...       Detail > 1
Foyer DK – The Kingsize Boogiemen /CZ/   www.boogiemen.cz...       Detail >



News

Finalisté 19. ročníku mezinárodní soutěže Blues Aperitiv jsou známi.

Více >

30.01.2018