> English Version

Web navštívilo lidí:
446312

Program Blues Alive


Pořádá Blues Alive, s.r.o. pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje ing.Jiřího Rozbořila a senátora a starosty města Šumperka Mgr. Zdeňka Brože. Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Olomouckého kraje, města Šumperk, Visegradského fondu, Velvyslanectví USA v Praze, Nadace ČHF a Nadace OSA.


Čtvrtek 14.11.2013 Visegradský večer 18 hod., velký sál DK Šumperk
Los Agentos (PL)   http://www.robertlenert.comhttp://www.myspace.com/andrzejserafin Detail >
Druhá tráva (CZ)   http://www.druhatrava.cz Detail >
Mystery Gang (HU)   http://www.mysterygang.com Detail >
Seventh Weapon (SK)   http://bandzone.cz/seventhweapon Detail >
Steve Walsh (USA, CZ)   http://www.steve-walsh.de Detail >
Vstupné: 240 Kč


Čtvrtek 14.11.2013 19 hod., přízemí budovy max 32 v bývalém areálu Svitu Zlín
Walter Wolfman Washington & The Roadmasters (USA)   http://www.walterwolfmanwashington.com Detail >
Earl Thomas and His band (USA)   http://www.earlthomasmusic.com Detail >
a další   


Pátek 15.11.2013 16 hod. Klášterní kostel Šumperk
Orchester Ivana Tomoviča (SK)   http://www.bandzone.cz/orchesterivanatomovica Detail >


Pátek 15.11.2013 1. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK Šumperk
Electric Lady (CZ)   http://www.electric-lady.com Detail >
Przytula & Kruk (PL)   http://www.myspace.com/przytulakruk Detail >
Justin Lavash Duo (GB, CZ)   http://www.bandzone.cz/justinlavash Detail >
Heymoonshaker (GB)   http://www.heymoonshaker.com Detail >
Earl Thomas and His band (USA)   http://www.earlthomasmusic.com Detail >
The Golden State – Lone Star Revue feat. Mark Hummel, Anson Funderburgh and Little Charlie (USA)   http://www.markhummel.comhttp://www.en.wikipedia.org/wiki/Anson_Funderburghhttp://www.en.wikipedia.org/wiki/Little_Charlie_%26_the_Nightcats http://youtu.be/SKJhBBLBmOg Detail >
Vstupné: 420 Kč


Pátek 15.11.2013 24 hod., Jam sessions
Foyer DK - Electric Lady (CZ)   http://www.bandzone.cz/electriclady Detail >
Pivnice Holba - Przytula a Kruk (PL)   http://www.myspace.com/przytulakruk Detail >


Sobota 16.11.2013 11 hod., kino OKO
Film last Waltz režie Martin Scorsese (USA, 1978)    Detail >


Sobota 16.11.2013 13 hod., velký sál DK Šumperk
Tématické odpoledne: Blues s netradičními nástroji    Detail >
Jana Štromská a Diana Winklerová (CZ)    Detail >
Broken Harp (CZ)    Detail >
Michal Müller (CZ)   http://www.michal-muller.cz Detail >


Sobota 16.11.2013 16 hod., H-Club Šumperk
Tex Napalm and Dimi Dero (DE, FRA)   http://www.texdimi.bandcamp.com/album/partly-animals Detail >
Kill The Dandies (CZ)   http://www.killthedandies.com Detail >


Sobota 16.11.2013 2. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK Šumperk
Bluesraiders (SK)   http://bandzone.cz/bluesraiders Detail >
Jerguš Oravec Trio (SK)   http://www.bandzone.cz/nextpage Detail >
Paul Lamb & The Houserockers (GB, AT)   http://www.paullamb.com Detail >
Tere Estrada (Mex)   http://www.tereestrada.com.mx Detail >
Rick Estrin & The Nightcats (USA)   http://www.rickestrin.com Detail >
Walter Wolfman Washington & The Roadmasters (USA)   http://www.walterwolfmanwashington.com Detail >
Vstupné: 570 Kč


Sobota 16.11.2013 24 hod., Jam sessions
Foyer DK - Bluesraiders (SK)   http://www.bandzone.cz/bluesraiders‎ Detail >
Pivnice Holba - Jerguš Oravec (SK)   http://www.bandzone.cz/nextpage Detail >


Neděle 17.11.2013 14 hod., Věznice Mírov
Jerguš Oravec Trio (SK)   http://www.bandzone.cz/nextpage Detail >


Neděle 17.11.2013 18 hod., MDK "Batory", Chorzów (PL)
Electric Lady (CZ)   http://www.electric-lady.com Detail >
Limboski (PL)   
Earl Thomas and His band (USA)   http://www.earlthomasmusic.com Detail >
Walter Wolfman Washington & The Roadmasters (USA)   http://www.walterwolfmanwashington.com Detail >


Pondělí 18.11.2013 20 hod., Warszaw Blues Nigth, klub Hybrydy Warszawa (PL)
The Golden State – Lone Star Revue feat. Mark Hummel, Anson Funderburgh and Little Charlie (USA)   http://www.markhummel.comhttp://www.en.wikipedia.org/wiki/Anson_Funderburghhttp://www.en.wikipedia.org/wiki/Little_Charlie_%26_the_Nightcats http://youtu.be/SKJhBBLBmOg Detail >


Pondělí 18.11.2013 19 hod., Ostrodek kultury "Andaluzja" Piekary Slaskie (PL)
Tere Estrada (Mex)   http://www.tereestrada.com.mx Detail >



News

Česká televize

televizní upoutávka na Blues Alive

01.10.2018

R. L. Boyce

a jeho krása se špínou za nehty lidovky.cz

31.08.2018

Najdete nás na bilboardech

dalsi fota: 2018_BA_bilboard_HOLBA_nw

dalsi fota: 2018_BA_bilboard_OK_nw

24.08.2018

Fenomenální bluesový kytarista Buddy Guy zavítá poprvé do České republiky

V Praze 30. května 2018 – Buddy Guy, největší žijící bluesová hvězda

dalsi fota: 2018_BA_inzerat_Buddy_Guy

livermusic.cz

Více >

31.05.2018

Držitelé Grammy

Na festivalu Blues Alive se sejde nejvíc držitelů Grammy v historii lidovky.cz

28.05.2018

MF DNES: Joan Osborne na Blues Alive zazpívá své i Dylanovy hity

dalsi fota: 2018_BA__Osborne_MFD_1_n

28.05.2018

Zbyněk Zácha - Výstava koncertních fotografiií

dalsi fota: 2018_BA_Vystava_Zbynek_Zacha_n

20.05.2018

Finalisté 19. ročníku mezinárodní soutěže Blues Aperitiv jsou známi.

Více >

30.01.2018