> English Version

Web navštívilo lidí:
430962

Program Blues Alive


Pořádá Blues Alive s.r.o. pod záštitou ministra kultury ČR Mgr. Daniela Hermana, hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila, senátora Mgr. Zdeňka Brože a starosty města Šumperka. Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Olomouckého kraje, města Šumperk, Visegradského fondu, Velvyslanectví USA v Praze.


Pátek 14.11.2014 Dům kultury v 11 a ve 12 hod. - Koncert pro školy
Marcel Flemr Band /CZ/   


Pátek 14.11.2014 19:30 hod., velký sál
Pocta Muddymu Watersovi:    Detail >
Mud Morganfield /USA/   http://www.mudmorganfieldsite.com Detail >
Big Bill Morganfield /USA/   http://www.bigbillmorganfield.org Detail >
Marcel Flemr Band /CZ, I/ a hosté:   http://www.marcelflemr.com Detail >
Kaia Brown /USA/, Erich Boboš Procházka /SK/ a Jan Švihálek /CZ/   
Vstupné: 390 Kč


Pátek 14.11.2014 Pivnice Holba
Afterparty – Pivnice Holba - Hoochie Coochie Band /CZ/    Detail >


Sobota 15.11.2014 11 hod., kino OKO
Film V nitru Llewyna Davise   http://www.csfd.cz/film/305234-v-nitru-llewyna-davise/ Detail >
Scénář a režie : Bratři Coenové, USA, VB, Francie , 2013   
Vstupné: 50 Kč


Sobota 15.11.2014 13 hod., velký sál DK Šumperk
Tématické odpoledne:    Detail >
Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band /GB/   http://www.jamiemarshall.com Detail >
Jimmy Bozeman & Lazy Pigs /USA/   http://www.lazypigs.cz Detail >
Phil Shoenfelt & David Babka /GB,CZ/   http://www.jarret.cz/kapela/david-babka.htmlhttp://www.philshoenfelt.com Detail >


Sobota 15.11.2014 1. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK Šumperk
Jan Galach Band /PL/   http://www.jangalachband.pl Detail >
Electric Lady /CZ/   http://www.electric-lady.com Detail >
Bill Barrett & Ryan Donohue /USA/   https://www.myspace.com/barrettanddonohuehttps://www.facebook.com/barrettAnddonohue?ref=profile Detail >
Black River Bluesman & Bad Mood Hudson /Finsko/   http://www.bluesman.fihttp://www.badmoodhudson.bandcamp.com Detail >
Thorbjørn Risager & The Black Tornado /Norsko/   http://risager.info/ Detail >
John Németh /USA/   http://www.johnnemethblues.com Detail >
Vstupné: 570 Kč


Sobota 15.11.2014 24 hod., Jam sessions
Pivnice Holba – zahájí Electric Lady /CZ/    
Foyer Domu kultury – zahájí Jan Galach Band /PL/   


Neděle 16.11.2014 14 hod., H-Club Šumperk
Suzie Stapleton /Austrálie/, Sarah & The Adams /CZ/ , Moonshine Howlers /CZ/   http://www.suziestapleton.com Detail >
Sarah And The Adams /CZ/   http://www.sarahandtheadams.cz Detail >
Moonshine Howlers /CZ/   http://www.bandzone.cz/themoonshinehowlers Detail >
ve spolupráci s Rádiem Dixie   http://www.radiodixie.cz/clanek/sarah-the-adams-vytvorit-neco-krasneho/
Vstupné: 90 Kč


Neděle 16.11.2014 2. hlavní koncert 18 hod., velký sál a foyer DK Šumperk
Joanna Knitter Blues & Folk Connection /PL/   http://www.bluesandfolkconnection.com Detail >
Bluesraiders /SK/   http://www.bandzone.cz/bluesraiders Detail >
Georg Schroeter & Marc Breitfelder Trio /GER/   http://bluestour.de/bandinfo-en.html Detail >
The Cyborgs /Itálie/   http://www.thecyborgs.it Detail >
Mike Zito & Samantha Fish & The Wheel /USA/   http://www.mikezito.comhttp://www.samanthafish.com Detail >
Otis Taylor Band /USA/   http://www.otistaylor.com Detail >
Vstupné: 470 Kč


Neděle 16.11.2014 24 hod., Jam sessions
Pivnice Holba – zahájí Bluesriders /CZ/   
Foyer Domu kultury – zahájí Joana Knitter /CZ/   



News

Fenomenální bluesový kytarista Buddy Guy zavítá poprvé do České republiky

V Praze 30. května 2018 – Buddy Guy, největší žijící bluesová hvězda

dalsi fota: 2018_BA_inzerat_Buddy_Guy

livermusic.cz

Více >

31.05.2018

Držitelé Grammy

Na festivalu Blues Alive se sejde nejvíc držitelů Grammy v historii lidovky.cz

28.05.2018

MF DNES: Joan Osborne na Blues Alive zazpívá své i Dylanovy hity

dalsi fota: 2018_BA__Osborne_MFD_1_n

28.05.2018

Zbyněk Zácha - Výstava koncertních fotografiií

dalsi fota: 2018_BA_Vystava_Zbynek_Zacha_n

20.05.2018

Finalisté 19. ročníku mezinárodní soutěže Blues Aperitiv jsou známi.

Více >

30.01.2018