> English Version

Web navštívilo lidí:
415632

Program Blues Alive


Pořádá Blues Alive s.r.o. pod záštitou ministra kultury ČR Mgr. Daniela Hermana, hejtmana Olomouckého kraje, senátora a starosty města Šumperka Mgr. Zdeňka Brože. Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Olomouckého kraje, města Šumperk, České rozvojové organizace O.P.S..


Středa 16.11.2016 11 hod., Velký sál Domu kultury Šumperk, koncert pro školy
The Again /CZ/   http://www.the-again.cz


Čtvrtek 17.11.2016 18 hod., Velký sál a foyer Domu kultury Šumperk, 1. hlavní koncert
Foyer: Filip Vítů Trio feat. Markéta Vodičková /CZ/   http://www.filipvitu.cz Detail >
Sharrie Williams & Band /USA/    Detail >
Roland Tchakounté Band /Kamerun, FRA/   http://www.roland-tchakounte.com Detail >
Maria Muldaur and Her Red Hot Bluesiana Band /USA/   http://www.mariamuldaur.com Detail >
Vstupné: 390 Kč


Čtvrtek 17.11.2016 Pivnice Holba
Afterparty - Pivnice Holba: The Again /CZ/   http://www.the-again.cz


Pátek 18.11.2016 14 hod., H-Club Šumperk
Erich Boboš Procházka + Marek Wolf /SK/   https://www.facebook.com/marek.wolf.sghttp://www.bobos.sk Detail >
Dura and Blues Club feat. Fedor Frešo /SK/   http://bandzone.cz/durabluesclubhttp://www.bluesweiser.sk Detail >
Vstupné: 90 Kč


Pátek 18.11.2016 18 hod., Velký sál a foyer Domu kultury Šumperk, 2. hlavní koncert
Foyer: Slovak Blues Project /SK/   http://www.lubosbena.sk Detail >
The Bladderstones /CZ/   http://www.bladderstones.eu Detail >
Shaun Booker & Jonn Del Toro Richardson /USA/    http://www.seancarneyblues.com Detail >
Silvia Josifoska and Blues Laboratory /SK/   http:www.silviajosifoska.sk Detail >
Duke Robillard /USA/   http://www.dukerobillard.com Detail >
Slam Allen /USA/   http://www.slamallen.com Detail >
Vstupné: 470 Kč


Pátek 18.11.2016 24 hod., Jam sessions
Foyer Domu kultury: zahájí Slovak Blues Project /SK/   http://www.lubosbena.sk Detail >
Pivnice Holba: zahájí The Bladderstones /CZ/   http://www.bladderstones.eu Detail >


Sobota 19.11.2016 11 hod., Kino OKO Šumperk
Jimi - Hvězda stoupá vzhůru /Životopisný film o Jimim Hendrixovi, režie: John Ridley, 2013, GB, Irsko, USA/    Detail >
Vstupné: 50 Kč


Sobota 19.11.2016 13 hod., Velký sál Domu kultury Šumperk, tématické odpoledne
Zuzana Dumková Band /CZ/   http://www.zuzanadumkova.cz Detail >
Jana Koubková - A tak si jdu... /CZ/   http://www.janakoubkova.cz Detail >
Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc /CZ/   http:www.blankasahara.cz Detail >


Sobota 19.11.2016 18 hod., Velký sál a foyer Domu kultury Šumperk, 3. hlavní koncert
Foyer: Cheap Tobacco /PL/   http://www.cheaptobacco.pl Detail >
Marek Piowczyk Trio /PL/   http://www.facebook.com/marekpiowczyktrio Detail >
Alo Trio Band /CZ/    Detail >
Dirty Deep /FRA/   http://dirtydeep.bandcamp.com Detail >
John Fairhurst /GB/   http://www.johnfairhurst.com Detail >
Nikki Hill /USA/   http://www.nikkihillmusic.com Detail >
Vstupné: 570 Kč


Sobota 19.11.2016 24 hod., Jam session
Foyer Domu kultury: zahájí Cheap Tobacco /PL/   http://www.cheaptobacco.pl Detail >
Pivnice Holba: zahájí Marek Piowczyk Trio /PL/   http://www.facebook.com/marekpiowczyktrio Detail >



News

Finalisté 19. ročníku mezinárodní soutěže Blues Aperitiv jsou známi.

Více >

30.01.2018