Vstupenky

Blues Alive 2024

Standardní vstupenky na festival Blues Alive konaný 14. – 16. listopadu 2024 můžete zakoupit prostřednictvím sítě Goout.

koupit vstupenku

 

Balíček BLUES ALIVE SE VŠÍM VŠUDY
Zahrnuje vše potřebné pro dokonalý zážitek z festivalu: vstup na festival včetně doprovodného programu, ubytování na tři noci ve 4* hotelu Zámecký resort Sobotín v pokoji SINGLE včetně neomezeného vstupu do wellness, každodenní dopravu z hotelu na festival a zpět, tričko Blues Alive 2024, láhev vína Kořenek pozdní sběr dle vlastního výběru na každý den, večeři v restauraci Domu kultury dle vlastního výběru každý den, koktejl v Blues Alive baru každý den a kontaktní osobu z týmu pořadatelů k dispozici.

koupit balíček

 

Balíček BLUES ALIVE SE VŠÍM VŠUDY PRO 2
Zahrnuje vše potřebné pro dokonalý zážitek z festivalu pro dvě osoby: 2x vstup na festival včetně doprovodného programu, ubytování na tři noci ve 4* hotelu Zámecký resort Sobotín v pokoji DOUBLE včetně neomezeného vstupu do wellness, každodenní dopravu z hotelu na festival a zpět, 2 trička Blues Alive 2024, 2 láhve vína Kořenek pozdní sběr na každý den, 2 večeře v restauraci Domu kultury dle vlastního výběru na každý den, 2 koktejly v Blues Alive baru na každý den a kontaktní osobu z týmu pořadatelů k dispozici.

koupit balíček

Těšíme se na viděnou na festivalu!

Zakoupené vstupenky ve vlastním zájmu nekopírujte a zabraňte jejich duplikaci. Bude-li při vstupu na akci předloženo více vstupenek se stejným identifikačním kódem, pouze první předložená bude akceptována jako platná. Zakoupená vstupenka je platná pro jednu osobu a je nepřenosná. Předložením vstupenek u vstupu na akci vyjadřuje držitel vstupenky souhlas s provozními předpisy místa konání akce, pokyny pořadatele a s podmínkami, které se k nim vážou. Padělání vstupenky je trestné. Změna programu vyhrazena.